Archiv rubriky: Pro členy

Rubrika pro zveřejnění aktuálních brigád, schůzí, informací pro členy ze zasedání.

Klubová trika JMJ

Vážení členové, po delší době byla připravena nabídka na pořízení trik s klubovými motivy JMJ. Aby trika dělala radost nám osobně i mezi ostatními v jachtařském životě a na závodech, byla vybrána kvalitní trika Helly Hansen v několika variantách a … Celý příspěvek

Rubriky: Pro členy | Komentáře nejsou povoleny

MINI OPTI CAMP 21´

Vzhledem k tomu, že soustředění mládeže, které pořádá v letošním roce JMJ Staré Splavy nepočítalo s  těmi nejmenšími, rozhodla se skupina jachtařských nadšenců, rodičů, dědečků a babiček uspořádat mini kemp pro úplné začátečníky formou příměstského tábora.

Rubriky: Pro členy, Společenské události, Závody pořádané JMJ | 1 komentář

Discord kanál JMJ

Vážení členové, V poslední době nebylo moc příležitostí se scházet a diskutovat o tom co se děje v JMJ. Pro zlepšení komunikace týkající se dění v JMJ, byl založen kanál na Discordu.

Rubriky: Pro členy | Komentáře nejsou povoleny

Novinky, aneb dění v JMJ po dobu pandemie.

Vážení členové JMJ Poslední rok nám všem znepříjemňuje život pandemie covidu-19 a s tím spojená opatření a omezení. Mohlo by se zdát, že se život v našem klubu zastavil, ale opak je pravdou.

Rubriky: Pro členy | Komentáře nejsou povoleny

Zápis schůze výboru JMJ – 21.11.2020

Vážení členové, do chráněné sekce Dokumenty (nutné přihlášení) byl přidán aktuální “Zápis ze schůze výboru” ze dne 21. 11. 2020, řešící důležité okolnosti fungování našeho jachtklubu a výboru JMJ. Pokud Vám není dění v našem klubu lhostejné, což předpokládám, prosím … Celý příspěvek

Rubriky: Informace výboru JO, Pro členy | Komentáře nejsou povoleny